Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Antigoné története hogyan...

Antigoné története hogyan jelenhet meg a mai világban/ milyen szituációban?

Figyelt kérdés

Egy esszét kell majd írnom, de kiindulópontom sincs. Valami ötlet ?

egyébként olvastam a művet.


2011. febr. 12. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen érdekes kérdés. Egy kissé elrugaszkodva a dolgoktól egy modern szituáció jutott eszembe:

Tfh van egy baráti kör, amelyik mondjuk még alsó tagozatban alakult. Szépen cseperednek a gyerkőcök. A "banda" nagy része azonban lázadóbb típusú kamasz, de az egyiküket nem vonzza a piálás, cigizés, bulizás...

No és a történet lényege abban rejlik, hogy ez az egy emberke a többiekkel szemben áll, egyre kevésbé érzi jobban velük magát, stb., mert ő nem akar inni, cigizni, stb., a banda pedig szinte kötelezi rá...

Szerintem, ha ezen a vonalon indulsz el, az jó... sződd tovább a sztorit, hogy kikerekedjen.Persze, ha nem tetszik, gondolhatsz másra is, nekem ez ugrott be.

2011. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kell egy apa, aki vérfertőz, majd kiszúrja a szemét. Egy idióta nagybácsi, aki gyűlöli az unokaöccseit. És egy könnyeiből soha ki nem fogyó törékeny kislány.

Ennek bármelyik argentin szappanopera eleget tesz.

2011. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!