Angol háziban segítség?

Figyelt kérdés
angolból azt kaptuk háziba hogy minimum 1 oldalnyi fogalmazást kell írnunk.Az ember belső tulajdonságairól.(melléknevek szerepeljenek benne jah és ha lehet akkor ilyen középhaladó szinten mert nem vaygok valami profi,tehát ilyen 15 éves gyrek tudása alpján lécci)
2011. febr. 14. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye nem azt várod, hogy bárki is megírja helyetted a házidat? Tessék nekifeküdni és úgy megírni, ahogy tudod. Attól nem leszel okosabb, ha más megírja helyetted.


18/L

2011. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak segítséget kértem vagy ötleteket mert nem tudok 1 oldalt írni
2011. febr. 14. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak nem ez jött le a kérdésedből. :)

Hát ez így nem túl konkrét. Esetleg válogass össze pár tulajdonságot és jellemezd kicsit őket, hogy mi jellemző az ilyen emberre, vagy mondd el, hogy szerinted az jó, vagy rossz, magadat is jellemezheted, vagy hogy milyen tulajdonságaidat nem szereted és milyen szeretnél lenni.

Nem nagy segítség, de most jobb nekem se jut eszembe.


18/L

2011. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom,hogy elöszőr írd le magyarul a fogalmazásodat.

Aztán kezd el lefordítani és amit végképp nem tudsz mondat azt írd le ide és segítünk,de az,hogy helyetted megcsináljuk nem túl korekt :)

2011. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!