Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A tanárunk adott fel pár...

A tanárunk adott fel pár kérdést, és állításokat, amiket ki kell egészíteni. A feladatok közül a következőkre nem tudom a választ. A 2. vh-val kapcsolatos. Tudbátok válaszolni a kérdéseimre? A többi lent.

Figyelt kérdés

A németek hogyan, mi által kerülhették el a kétfrontosm háborút 1939végén-1940 elején?

Még 3 megállapítás amit ki kell egészítenünk, ez pedig az ázsiai hadszíntérre, és a csendes-óceánira vonatkozik:

1931 óta folyik a harc a .... és a .... között.

Az angol erődváros ...elfoglalása a japánok kezdeti sikere.

... megtámadásával elkezdődött a távol-keleti háború.


2011. febr. 19. 10:18
 1/3 DudoloPocok ***** válasza:

A németek hogyan, mi által kerülhették el a kétfrontosm háborút 1939végén-1940 elején?

Ribbentrop-Molotov paktum : Lengyelország felosztása a Szu-val, valamint megnemtámadási szerződés a Szu-val



Még 3 megállapítás amit ki kell egészítenünk, ez pedig az ázsiai hadszíntérre, és a csendes-óceánira vonatkozik:


1931 óta folyik a harc a Kina és a Japán között.


Az angol erődváros Szingapur elfoglalása a japánok kezdeti sikere.


Pearl Harbor megtámadásával elkezdődött a távol-keleti háború.

2011. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam hogy a Pearl Harbort mikor a japánok megtámadták azzal a csendes óceáni hadszíntéren kezdődött meg a háború.
2011. febr. 19. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
1937-ben Japán megtámadta Vietnámot. Ezt ( is ) nevezik a távolkeleti háború kezdetének.
2011. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!