Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Do young people today really...

Do young people today really know what they want from life?

Figyelt kérdés

Ilyen című esszéhez tudnátok ötleteket adni?

Nem igazán tudom, hogy milyen irányba térjek ki. (tanulás, célok vagy miről lehetne írni)


2011. febr. 20. 22:30
 1/3 anonim válasza:
szerintem a mai fiatalok hosszútávú ambícióiról írhatnál valamit
2011. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát, én először is, három részre osztanám a fiatalokat. Az egyikbe azokat sorolnám, akik csak élnek bele a világba, az életük pillanatnyi célja a buli, drogok, ital, barátok, és tovább nem látnak. A másodikba azokat, akik nem tudják mit akarnak, közepes képességűek, elmennek egy főiskolára vmi kamu szakra, amivel aztán semmire sem mennek. A harmadikba meg azokat, akiknek világos céljaik vannak, és ezért mindent meg is tesznek: suli, több nyelv, egyetem olyan szakkal, amiből meg is lehet élni. Ez persze azért elég sarkított, de kezdetnek szerintem nem rossz.
2011. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszaitokat:)
2011. febr. 20. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!