Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kőszívű ember fiai című...

A kőszívű ember fiai című regényről kell fogalmazást írni de sajna nem tudtam befejezni! Hol lehet letölteni fogalmazásokat?

Figyelt kérdés

három cím van :

Ödön útja hazafelé

Buda ostroma

A végzetes névcsere.

valaki nem tud olyan oldalt ahol fent van ezekről fogalmazás valahol? nagyon kéne :S nagyon megköszönném!


2011. febr. 22. 17:43
 1/5 anonim válasza:
Most nekiülsz és megírod. Reggelig van időd. Ha másolnád, ugyanannyi idő leírni mintha magadtól írnád.
2011. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Googleba bepötyögöd és szerintem találsz, de jobban jársz, ha megírod... :)
2011. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy értem az olvasást nem tudtam befejezni..
2011. febr. 22. 18:02
 4/5 anonim válasza:
17:58 vagyok, nem tudom, én általában elolvastam. Vagy megmondod a tanárnak, hogy nem tudtad befejezni és szeretnél kérni egy kis haladékot. Szerintem simán belemegy, hisz ők is tudják, hogy le lehet szedni netről. Vagy mint említettem googlen rákeresel.
2011. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem is kell befejezned a könyvet, ugyanis az Ödön útja hazafelé cím az gyakorlatilag az első 100 oldal a könyvben. Nyílván a farkastámadást kell részletesen kifejteni. A Buda Ostroma rész pedig a könyv közepén van, szóval nem értem, hogy mi a problémád. Ha 100 oldalt képtelen vagy elolvasni egy könyvből, az már gáz.
2011. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!