Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A köszivű ember fiaiban...

A köszivű ember fiaiban segitetek?

Figyelt kérdés

van 2 házi feladatom amit nem tudok megcsinálni. Valki segitene?

Itt az 1. kérdés:


- Jókai műve igazi romantikus regény: a szereplők vagy jók, vagy rosszak. Melyiküket hova helyeznéd? Kiknél ellentmondásos a megítélés?

(itt vannak amiket be kell sorolni, vagy a jókközé, vagy a rosszak közé, vagy középre)

- Pálvicz

- Alfonsine

- Goldner

- Rhidegvári

- Mausmann

- Szalmás

- Tallérossy

- Boksa

- Pál úr


és a 2. feladat:

Rövid jellemzést kellene irnom egy pár szereplőről, de meg mondom öszintén hogy csak a feléig olvastam ki a regényt, igy egy pár embert nem igazán tudok jellemezni.

Ha esetleg valakinek van kedve, 1-1-et segitene jellemezni? ÉN NEM VÁROM EL HOGY AZ ÖSSZESET :)

na felsorolom kiket kell:

- Plankenhorst Alfonsine

- Tallérossy Zebulon

- Goldner Fritz

- Ramiroff Leonin

- Szalmás uram

- Mihály mester

- Rhidegvári Bence


Mindről körübelül 8-10 mondatot kellene irni :S


Segítetek nekem ebben a 2 feladatban?

előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek =):)


2011. márc. 6. 16:23
 1/2 anonim válasza:
Ha van idöd,akkor gyorsan nézd meg A Köszivü ember fiai olvaso naplot!!ott meg találod a kérdésekre a választ,pozitiv és negativ szereplök-jellemzéseket is!Hajrá!!
2011. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszii :)
2011. márc. 6. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!