Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki tudna segíteni egy néhány...

Nem lényeges kérdése:

Ki tudna segíteni egy néhány soros, relativ nem bonyorult szöveg leforditásában? (magyarról-németre) Sajnos felgyült egyszerre minden és holnapra nincs időm ezt is megcsinálni.

Figyelt kérdés

Ime a szöveg:


Még pontosan nem tudom mi szeretnék lenni nagykoromban, de terveim visszont vannak. Sajnos nem mindig az a legmegfelelőbb, amit szeretnénk is. Én legjobban egy kávézót szeretnék vezetni. Nem egy megszokott kávézót, hanem ahol gyakoriak a felolvasó estek, a kulturális programok, ahol hosszabb irodalmi beszélgetéseket, könyvbemutatókat lehetne rendezni. Azért szeretnék egy ilyen munkát, mert elsősorban ezt én vezetném, és én nem szeretem ha parancsolnak nekem és azért is mert ez a munka nem lenne annyira kötött, sokkal több szabadságot , kreativitást érzek egy ilyen munkában, mint egy megszokott irodai munkában. Persze ez csak egy álom és nem is ezen az útón indulok el, de ha lehetősegem lesz rá valamikor, akkor biztosan megvalósítom.


2011. márc. 15. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"Sajnos felgyült egyszerre minden és holnapra nincs időm ezt is megcsinálni."


Oszd be jobban az időd, vagy vállald a felelősséget a lustaságodért.

Majd mindig ezt fogod csinálni? Elrontasz vmit, akkor ugrasztasz vkit, hogy oldja meg helyetted?

Azért ez nem így megy.

2011. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lustaság kérdése, nem hinném, hogy neked sose volt olyan helyzet az életedbe, hogy egyszerre túl sok mindent biztak rád, amit lehetetlen elvégezni időre. S amúgy nem kell nekem itt a hegyi beszéd s álszentség, köszönöm szépen. Ha nem érdekel ne olvasd.
2011. márc. 15. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:

"neked sose volt olyan helyzet az életedbe, hogy egyszerre túl sok mindent biztak rád, amit lehetetlen elvégezni időre"

De volt, persze.

Csak akkor nem mással csináltattam meg, hanem felvállaltam, hogy nem tudtam megcsinálni.

Vállaltam a következményeket.

Nem értem ebben mi olyan nehéz, és ebben mi az álszentség.

2011. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!