Miről híres Bábolna?

Figyelt kérdés
avagy mi jut róla eszedbe először? Nekem semmi. Interneten utánanéztem. A kastélyról, a ménesudvarról? Vagy miről? :)
2011. márc. 19. 17:29
 1/7 anonim válasza:
Nekem a ménes, és baromfi ugrik be elsőként :-)
2011. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A bábolnai parasztfelkelésről...bővebben az alábbi linken keresztül olvashatsz:)

[link]

2011. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is vmi hús jut az eszembe
2011. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. márc. 19. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
A Bábolnai Iparszerű Kukoricatermelési Rendszer hallatlanul népszerű és hatékony módszer volt a kukorica terméshozamának növelésére, amit majdnem minden környező államban szabadalmazott az euópaszerte híres bábolnai kombinát.
2011. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Nemzeti Ménesbirtokról ahol arab telivéreket és shagya arabokat tenyésztenek világszínvonalúan.
2011. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én bábolnai vagyok a tyúk kukorica ménes birtok lovak meg túk van de a többi mind meg szünt borzasztó itt van bábolnáról egy régi videó http://www.youtube.com/watch?v=snaZrwIwqiw
2014. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!