Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A nyomorultak című regény...

A nyomorultak című regény címe utal arra, hogy mi lesz benne, vagy pedig csak olvasás közben derül ki?

Figyelt kérdés

Köszi, hogy idekattintottál!

4-5 oldalas házi dolgozatot kell írni, tudom, hogy miről szól a mű, el is kezdtem olvasni. De ebben a pontban valahogy nem vagyok biztos. (10 szempont alapján kell elemezni) Mivel igen, valóban nyomorult sorsú emberekről szól a könyv, de valahogy nekem mégsem tűnik úgy, hogy már tudni lehet. Mert többféleképpen lehet valaki nyomorult. Lehet, hogy a sorsuk az, lehet, hogy lelkileg érti, hogy lelkileg nyomorultak.

Ti hogy látjátok ezt?

Köszi a segítséget!


2011. márc. 21. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
én elég régen olvastam már, de szerintem mindkettő. anyagilag és lelkileg is. mert volt benne valami fogadós, neki ha jól emlékszem tűrhető volt a sorsa, de nagyon gonosz volt.
2011. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, Thénardier úr. Ő valóban mind a kettő, meg talán Javer felügyelő is ez a kategória.

Köszi szépen!

2011. márc. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!