Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segytseteek légyszi a fogalmaz...

Segytseteek légyszi a fogalmazásomban!?

Figyelt kérdés

Ez a fogalmazásom címe: ~Csokonai életének bemutatása műveinek tükrében~


Nem azt kérem, hogy írjátok meg helyettem(mielőtt még vkik beszólogatnának)

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mit kéne írnom a fogalmazásba? miről kéne írnom?

nem tudom, hogy kezdjek neki...:/

légyszi segítsetek!


(aki tud segíteni annak előre is köszönöm :) )


2011. márc. 26. 21:41
 1/2 anonim válasza:
Szia! Először is szükséges lesz érteni Csokonai életrajzát és fontosabb műveire rákeresni, majd ezeket kiemelni. A fogalmazásban, bár nem tudom milyen terjedelműnek kell lennie, nyugodtan szétbonthatod bekezdésekre az egyes műveket, melyek kötődést mutatnak életével kapcsolatban, majd belemenni, hogy ezek mikor születtek, akkor milyen állapotban volt a költő, és hogy a magánélete akkoriban milyen volt. A befejezésben pedig mindenképpen fektess rá hangsúlyt, hogy egyes versek után hogyan alakult élete, a művek végkimenetelében keress valami összefüggést, amivel le tudnád zárni irományodat. Én biztosan így írnám meg :) Remélem nem baj, hogy konkrétumokkal nem hozakodtam elő.
2011. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)

Am meg minimum 2 A/4-es oldalnak kell lennie.

2011. márc. 27. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!