Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miről írjak? Valakinek van...

Miről írjak? Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, és ballagási búcsúbeszédet kell írnom. Valakinek van ötlete, hogy mit kell/illik írni?
2011. márc. 27. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nehéz dolog. Sok közhelyes dologról ne érdemes írni szerintem. Sokkal jobb, ha a ballagó osztálynak szól és nem az ott lévő vendégeknek. Ez a TI ballagásotok! Én pl. az elmúlt 8 évről írtam és beleszőttem a tanárokat, osztálytársakat is. Egyfajta múlt idézés. Szerintem nagyon szívhez szóló és egyedi.
2011. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Sztem bele lehet írni a közös osztálykirándulásaitokról vicces sztroikat, emlékeket. Lehet a tánárokról is monadni sztorikat. Meg aranyköpéseket is lehet belszőni, de ezeket ne vidd túlzásba. Pár költőtől idézetet is lehet beleírni. Próbáld meg kicsit szomorúra venni,de ne legyen halotti beszéd.-->Ezért jó pár vicces emléket beletenni! :D

Sok szerencsét hozzá! :)

2011. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megírtam, és egész jól sikerült! :)
2011. márc. 27. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!