Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezekből a betűkből, milyen...

Ezekből a betűkből, milyen angol szó jön ki?

Figyelt kérdés

Sürgősen kéne!:SS


a megadott betűk:


T I E O


ezekből milyen angol szó jön ki?

előre is köszi!


2011. márc. 30. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

mind a 4 betűt muszáj felhasználni???

Mert ha nem akkor TIE mint nyakkendő

2011. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,muszáj!:S

Én is egyébként arra gondoltam!:)

2011. márc. 30. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg nem kell akkor a TOE mint lábujj is jó :)
2011. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Az angol anagramma-keresők sem adnak semmi eredményt, szerintem valami bibi van.
2011. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem találok választ a kérdésedre. A páromnak is mutattam, aki brit, szóval "egy kicsit" :) tud angolul, de ő sem tudott egy szót sem összerakni belőle.
2011. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

leírom nektek a feladatot jó?:)


Az utasításoknak megfelelően oldd meg a feladatot!Írd le a megfejtést, a maradék betűkből összeolvasott szót,majd írd mellé a magyar jelentését!

OCHEITEKN


1.If your cousin can be your uncle's son,cross an E and the K,if not,cross out the I.(Ha az unokatesód lehet a nagybáccsid fia akkor húzd ki az E-t és a K-t,ha nem lehet húzd ki az I-t.(lehet)

Így marad: OCHITEN

2.If your niece can be your aunt's daughter,cross out the C and the H,if not,cross out the T and the O.(Ha az unokahúgod,lehet a nagynénid lánya húzd ki a C-t és a H-t.Ha nem húzd ki a T-t és az O-t.(lehet)

OITEN

3.If your unce can be your aunt's brother,cross out an E,if not,cross out the N.(ha a nagybácsid lehet,a nagynénid tesója húzd ki az E-t,ha nem húzd ki az N-t)(nem lehet)

marad: OITE

2011. márc. 30. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az utolsó válasz is lehet. Mert ha egyik szülőd hárman vannak testvérek és van egy bátyja meg egy nővére, akkor neked egyik nagynénéd, másik nagybátyád, de testvérek.

S akkor marad az ONIT

ami into.

2011. márc. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Húúú!!!!

sZERENCSE,hogy választ kaptam!

nagyon köszönöm!:)))

2011. márc. 31. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!