Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki látta már az otthonom című...

Ki látta már az otthonom című dokumentumfilmet?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óta az Otthonom című filmet néztük órán, és most azt kaptuk házi feladatnak, hogy irjunk egy másfél oldalas fogalmazást ( nagy füzetbe, de lehet nyomtatni is) hogy milyennek látiom a filmet.. stb. ehhez van pár kérdés is majd mindjárt leirom. Ezt én meg tudnám csinálni, csak az a rossz, hogy körülbelül 4 órán át néztük a filmet és abből 2.-t hiányoztam és nem igazán tom hogy miről szól. Már megpróbbáltam letölteni és sikerült is, de nagyon hosszú, és már nincs időm megnézni, mert másra is kell tanulni. Valaki tudna nekem segíteni, csak röviden összefoglalni, aki már látta filmet? vagy ha hosszabban az sem baj =), nagyon megköszönném.

Itt vannak a kérdések:

- Mennyire fontos problémákat mutatott be a film?

- Melyek ezek a problémák szerinted?

- Igazságosnak tartod-e a Föld javainak eloszlását?

- Van-e valamilyen megoldás a problémák megszüntetésére?

- Te mivel tudnál ezekhez hozzájárulni?

- Milyennek találod a filmet? ( fényképezés, zene)


ennyi kérdés van. Azt mondta a tanárnő hogy nem muszály pont ezekre válaszolni. Nyilván ezekre is kell, de mást is irjunk bele. Ha valaki segítene nekem ebben, az nagyon jó lenne. Nagyon nagy segítség lenne. Mert holnapután még ezen kívül 4 dologból témazárót is irunk. És arra is rengeteget kell majd tanulnom.

Előre is köszönöm szépen minden kedves válaszolónak. :)=)


2011. ápr. 6. 16:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!