Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Szent Péter esernyőjéből...

A Szent Péter esernyőjéből kéne könyvajánlást írni de nem tudok valami ötlet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Elolvastad?
2011. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El.
2011. ápr. 21. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is elolvastam, több mint 10 éve. Úgyhogy nem igazán emlékszem rá, mert kötelezőket mindig utáltam olvasni, nem is kötött le igazán, sokkal szívesebben olvastam már akkor is Stephen King-et, Dean R. Koontz könyveit. Szüleimet nem zavarta, hogy általános iskolásként ilyeneket olvasgatok, úgy voltak vele, hogy legalább olvasok magamtól, nem úgy, mint a testvéreim :D.


Na, ha elolvastad, akkor elkezded leírni a tartalmát pár sorban. De nagyon nagy vonalakban. Aztán esetleg egy kérdést felvetve fel tudod csigázni azt a személyt, akinek írod az ajánlót... Kb olyan, mint a műsorújságokban a filmajánló. 15 sorban leírja, hogy miről szól.

2011. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bindi10 válasza:
Írd le a tartalmát érdekesen, úgy, hogy felkeltsd más érdeklődését
2012. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!