Vki megoldja ezt a feladatot?


Számtani sorozat: a1= -9

A8= 33

D=? S34=?


Aki tudja leirja a szamolas menetet? Koszonom


2011. máj. 4. 21:32
 1/3 Silber ***** válasza:
Wikipedián keress rá a számtani sorozatra, fent van a képlete. Nagyon szépen behelyettesítessz, és megkapod az eredményeidet.
2011. máj. 4. 21:47
 2/3 anonim válasza:
A/8...=7(22nA)...{A*33-18}= 329
2011. máj. 4. 21:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen nagyon faratt vok mTekozni még1 kerdes mennyi a d?
2011. máj. 4. 22:43