Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez, hogy kell megcsinálni az...

Ez, hogy kell megcsinálni az access/táblázatkezelőben?

Figyelt kérdés

Lekérdezés segítségével létrehozni egy táblát?


Lekérdezéssel kell megadni az autók nevét , valamit amiből a legtöbbet adtak el?

miután megvannak az autók neve és,hogy melyikből mennyit adtak el, ezután ,hogy kell megcsinálni,hogy csak a legtöbbet eladott autókat és az eladás számát jelenítse meg?


2011. máj. 15. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elsőt az akciólekérdezéseknél keresd, fejből nem tudom a menüpontot. A másodiknál az összegzést kell bekapcsolni, ott lesz a max, amit meg nem akarsz megjeleníteni, abból vedd ki a pipát.
2011. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi,de beállítottam a max-ot és ugyan úgy kilistázta az egészet :S


az elsőnél pedig rákattintottam a lekérdezés típusa táblázatkészítő feliratra

2011. máj. 15. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Most nincs előttem, de ha maxra van állítva, és mindent kilistáz, akkor próbálj még egy group by-t is bekapcsolni rá.
2011. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!