Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen történet passzolna a...

Milyen történet passzolna a rajzomhoz?

Figyelt kérdés

Rajzból kéne a jó jegy. A feladat az volt, hogy berakott a tanár egy zenét, és a zenéhez passzoló képet kellett lerajzolni, és írni hozzá egy rövid történtet. Nos, a rajz alapjai megvannak, csak a történettel van bajom. =(


Itt van a zene:

http://www.youtube.com/watch?v=KG7Bs_BCC5w


Azt képzeltem el, hogy egy nő lovagol valamilyen elhagyott dombságon, naplementében, egy keresztet tartva a kezében. Erről a képről fogom mintázni a csajszit:

[link]


Nektek van ötletetek a sztorira? =) Tudtok segíteni?


2011. máj. 21. 15:05
 1/5 hot_kiss válasza:
Én valami indiános történetet tudnék kisütni belőle.
2011. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy egy néger-es :)
2011. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szellőkekönyv8 válasza:
szerintem mivel a mea culpa=én vétkem, ezért valami istenhívő orszég, pl. török, ezt választanám.
2011. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bongolo ***** válasza:

Hátha segít: A dal szövege arról szól, hogy a csaj nagyon odavan egy srácért, annyira, hogy ezt már bűnnek érzi.


Magyar fordítást is lehet találni a neten:

[link]

2011. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a kép hátterének a színe vagy miaz:D(naplementés...izé)elég jó de én egy nőt ábrázolnák egy fánál és a fa egy ágát átöleli a tekintete titokzatos és legfőbb képpen a narancssárgát citromsárgát feketét talán pirosat használnék..:)sok sikert!
2011. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!