Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki írna nekem nyárral...

Valaki írna nekem nyárral kapcsolatos szavakat?

Figyelt kérdés

Németül vagy Magyarul

Köszönöm

S.O.S.


2011. máj. 23. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
homok, naptej, napolaj, strand, nap, napsütés, fagyi, jégkrém, játék, víz, matrac, meleg, jégkása, hideg gyümölcsleves, forró,strandtörölköző, fürdőruha
2011. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen összefüggésben legyenek a nyárral, de kapcsolódok az előző hozzászólóhoz:


Fürdés, úszás, pancsolás, vízbefúlás, lefröcskölés, folyó, tó, tenger, zivatar, zápor, jégeső, vihar, villámlás, lesülés, leégés, napszúrás, vitorlázás, vízibicikli, csónakázás, mentőöv, búvárkodás, szünidő, szabadság, nyaralás, kirándulás, (túra), utazási iroda, öltöző kabin, homokvár

2011. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Németül nem tudok, de magyarul írok szívesen (nem olvastam az előzőeket, bocs, ha olyat írok, ami már volt):


napernyő, fagyi, bikini, víz, meleg, buli, szünet, jegestea, koktél, strand, strandpapucs, naptej, medence, vizipisztoly, napszúrás, nyári munka, melegrekord, hőségriadó, főtt kukorica, lángos, fesztivál, utazás, tengerpart, utasbiztosítás, turista


Nekem ezek jutnak eszembe a nyárról.

2011. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget !:)
2011. máj. 24. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!