Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy is van ez? Százalékszámítás.

Hogy is van ez? Százalékszámítás.

Figyelt kérdés

file:///C:/Users/Panni/Documents/paint.png


Szóval az a feladat hogyvan egy osztály és dogát írtak. A max pontszám 30 és ott van a képen hogy van aki elért 98-at, 76-ot stb. Az a kérdés hogy mondjuk a 98 hány százaléka a 30-nak? vagy a többi miind1. de légyszi azt is írjátok le hogy hogyan számoltatok!!!! köszi!


2011. máj. 27. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval felírod,hogy:

100%:30

x% :98

Na most.. azt hiszem,hogy a 98-at osztod harminccal v fordítva én nem tudom.. :O és akkor kijön a százalék,meg a 76nál is így.. remélem vmennyit segíthettem,ha nem is sokat.:D

2011. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bongolo ***** válasza:

Valami más lehet a feladat, se 98 ponttal, se 98%-kal nem igazás értelmes. Töltsd fel a képet valamilyen képfeltöltő oldalra, azt a linket másold ide, amit kiír feltöltés utan, és akkor látjuk majd, mi is lehet ez.


Néhány kepfeltöltő hely:


[link] ez most mintha nem menne...

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Százalékszámítás:

Pl.: 4000-nek kellene a 30%-a. akkor:

4000x0.30

remélem érthető:D

98 hány százaléka a 30nak?:O ezt nemértem:O

2011. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!