Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írtál volna rá? (marketing)?

Mit írtál volna rá? (marketing)?

Figyelt kérdés

Most jöttek ki a zh eredmények, és eléggé siralmasak. Az egyik feladat a következő volt:


Adva van egy alacsony minőségű, olcsó, alul pozicionált kozmetikai termék, aminek te vagy a termékmenedzsere. Milyen reklámkampányt építenél fel hozzá?


Tök tetszett a feladat, azt hittem milyen fullosra megírtam, hát tévedtem.


2011. máj. 30. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

én pénzügyes vagyok, és én bebizonyítottam volna hogy nem érdemes a terméket előállítani, mert csak pénzt viszi el. :)

De remélem nem buktál meg? Örülj a kettesnek, egyetemen az a legjobb jegy bizonyos tantárgyak esetén.

2011. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

XD


Sajnos de, 4est, 5öst szerettem volna, de kövnek már muszáj lesz megelégednem azzal a tetves 60%al. és baromi rossz érzés, mert engem az ilyen tök érdekel és azt hittem megy is :S :D mondjuk a tanár se semmi egy 20ból 4en ha átmentek.

Várok még válaszokat. Nem keveset.

2011. máj. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!