Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kedves válaszolók! Akik...

Szellőkekönyv8 kérdése:

Kedves válaszolók! Akik olvasták kérdésemet a honlap megírásával kapcsolatban, kérem válaszoljanak! Aki pedig eddig nem tette, keresse meg a régi kérdést, ha érdekli a téma. Hozzájuk írnám e felvetésemet: Szerintetek igazam volt?

Figyelt kérdés

Én is olvastam az Egri csillagokat, a Pál utcai fiúkat, valamint az Egri csillagokat és még sok mást. Az egészet csak azért találtam ki, hogy magyartanárom tiszteletére megmutathassam az oldalt, mivel elmegy, és nagyon szerettem. (Nyugdíjba vonul). Viszont arra kíváncsi lennék, milyen indoklással fogadnátok azt, ha a kötelezők "szépsége" helyett inkább a rövid tartalmat írnám le, és lennének még az oldalon sok érdekes fejtörő, valamint egyéb szórakozási lehetőségek. Nagyon nagy érdeklődéssel válom a válaszaitokat új honlapom témájával és a magyartanáromnak szánt információval kapcsolatban.

Mindenki kérdését szeretettel várom:

Szellő Eszter Katalin 7. o.


2011. jún. 13. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy ez valamennyivel jobb ötlet:)Továbbá tetszik a lelkesedésed is.

Szerintem elsősorban, ha kötelezőket akarsz felrakni röviden, akkor a "hivatalos" változatot, utána csak a te irásodat.(Sajnos én ennyi idősen imádtam a könyveket, de szépeket írni nem tudtam.Ráadásul a magyartanárunk nem igazán szerette asaját nézőszöget, véleményt.)

Viszont ha szépen összegyűjtöd a rövideket, minden témához kapcsolhatnál kommentezés lehetőséget, ha vki nem ért belőle vmit kérdezhessen is.

milyen egyéb szórakozási lehetőségekre gonolsz pl??

Amúgy...Ez mind szép és jó...De megvan a kellő tudásod, időd ahhoz hogy egy honlapot szerkessz?((Nem bántás, komoly kérdés))

Egyébként, ha a tanárod nyugdíjba megy, és az ő tiszteletére csinálnád, szerintem szívesen átnézné az írásaidat, és segítene a témához fűződő dolgokban:)

2011. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd,írj privit. Tudok szerezni technikai segítséget:)Előző voltam.
2011. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából nincs túl sok időm, de mivel nyári szünet van, a honlap szerkesztésével nem lehet gond. Szórakozási lehetőségnek más honlapom található dolgokból merítenék ötletet. Pl.: kvízek, játékok, fejtörők, tesztek stb.

Nagyon köszönöm a kommentedet, és szeretném, ha ötletemet továbbra is támogatnád.

2011. jún. 20. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!