Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jó angolos tudna segíteni?...

Jó angolos tudna segíteni? You are the editor of the school magazine. Here is a letter which you have recently received from one of the readers.

Figyelt kérdés

Dear Editor,

I am a 16 year old teenager and i am very unhappay. All my friends are slim and pretty, going out with boys and having much fun. I am overwieght and not pretty enough to have boyfriends. The only thing 1 can do in my spare time is sit in front of the Tv and watch those love stories and all those good looking men and women in them. I have been told one hundrer times to lose weight but I simply can not give up etaing those delicious cakes, cookies and biscuits. Is it aii poossible to stop munching on when I am reading or wtaching telveision ? I am eager to read your advice.

Susie 16



write a letter of about 120 150 words to Susie.

Respond to her giving your opinion on the following points:

-only slim girls have boyfriends?

- deciding what is more important

-being able to keep to decision

- changing lifestyle how?


Begin your letter like this:

Dear Susie,


2009. márc. 26. 16:45
 1/7 anonim válasza:

Most egy kész levelet szeretnél?

Vagy csak hohy mire kell reagálni?

2009. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nézd, kapásból elkezdtem lefordítani a levelet, de bevillant hogy most mit is kellene tulajdonképpen csinálni? írjuk meg a válaszlevelet vagy fordítsuk le ezt?
2009. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most érettségizek, úgyhogy gondolom ez egy érettségis feladat. A kérdező jobban tenné ha nem mással íratná meg a háziját, mert az érettségin nagyot fog égni, ha még egy ilyen alap levelet se tud megfogalmazni!!!!!
2009. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy kész levelet!!!!!!!! holnap doga matekból és az fontosabb!!! please
2009. márc. 26. 18:03
 5/7 A kérdező kommentje:
még most is fontos please segítsetek!!!!!!!!!!!
2009. márc. 27. 14:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos!!!!!!!!
2009. márc. 30. 18:12
 7/7 anonim válasza:

Kedves Szerkesztő,

Én egy 16 éves tinédzser és én igazi unhappay. Az összes barátom vékony és csinos, kiment a fiúkkal, és miután sok móka. Vagyok, overwieght, és nem elég ahhoz, hogy a barátja. Az egyetlen dolog, 1 tehetünk az én tartalék időt ül a tévé előtt, és figyelje azokat a történeteket és szeretettel mindazoknak, akik a jó nők és a férfiak őket. Hallottam egy hundrer alkalommal fogyni de egyszerűen nem adhatom fel etaing e finom sütemények, sütik, kekszek. Jól van poossible megállítani, amikor csámcsogó vagyok, hogy elolvassák, illetve wtaching telveision? Én szívesen olvassa el a tanácsot.

Susie 16



írjon egy levelet, körülbelül 120 150 szót Susie.

Válaszolni neki azzal hogy elmondják véleményüket a következő pontokban:

Csak vékony lányoknak barátok?

- Annak meghatározása, mi a fontosabb

hogy képes-e tartani határozat

- A változó életmód, hogyan?


Kezdje a levél mint ez:

Kedves Susie,


Webfordító xD

2010. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!