Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon ciki ha regisztárciós...

Nagyon ciki ha regisztárciós napra nem egyedül megyek?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok az az anyuci pici lánya típus se, de szeretném ha anya eljönne velem a fősulira mikor lesz a regisztrációs nap (Pesten). Heves megyében lakunk nem mindennap járunk fel, gondoltam eljöhetne ő is legalább látná hol tanulok majd mostantól :D:D


Nem fognak "furán" nézni rám, eltudnám intézni egyedül is ez igaz, de szeretném h ott legyen.:) Vagy ha ti már tapasztaltak vagytok vittetek vkit azon napon magatokkal?Köszi a válaszokat.


2011. júl. 23. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk beiratkozásnál inkább barátnők,barátok jöttek,de szerintem anya se gáz,ha az ajtóig megy,papírokat aláírni azért már ne menjen be.
2011. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem gáz... velem jött anyukám és a 4 hónapos fiam.
2011. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Nem tom mi ebben a ciki...

Kedves tőled, hogy anyudnak megakarod mutatni a sulidat, és sztem senki sem fog kiröhögni ez miatt.

Ember ez természetes.:)

2011. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha megy anyukád? Nekem anyu nézte meg h felvettek-e mert nem mertem :D Az ő számát adtuk meg, neki küldtek SMS-t. :D Szerintem nem gáz, bár velem nem jön el, mert azért annyira nem lakunk messze a sulitól, bármikor eljöhet (másfél óra utazás csupán) De ha úgy lennénk, mint te, akkor eljönne velem :) Hová fogsz járni?
2011. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogy ciki, most kezdesz, a család egymás támogatásáról szól.

Ha valaki röhögni mer, vágd nyugodtan pofán.:o)

2011. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Vagy esetleg tegyél rá magasról... Aki röhögni fog biztos valamilyen paraszt lesz:D

Ne foglalkozz a bunkókkal... De nem hinném, hogy ezért valaki kiröhögne.

2011. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég gáz. De ha neked kell anyuci akkor vidd.
2011. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, BKF Pest:)mindenképp elviszem anyát, azt mondanák h ne vigyem akkor is mert szeretném ha látná a sulit, meg akkor legalább fizetnék neki vmit az Árkádiában hazafelé:D:D Beülünk vmire. Csak érdekelt h azért ez cikis dolog e, persze nem ő ír helyettem semmit alá elintézem egyedül is, csak évi 2-3 alkalommal megyünk Pestre, szóval jót tenne neki is ha szétnéznénk kicsit:D
2011. júl. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!