Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ingyenes fodrász tanfolyamot...

Ingyenes fodrász tanfolyamot hol tudok elvégezni bp-en anyaként?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

el kell keserítselek, nincs

ingyenesen csak szakmunkásképzőben tudtál volna anno tanulni, sajnos

2011. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ohh de kár és kismamáknak már semmi ilyen lehetőség nincs?
2011. aug. 9. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:

nézd csak, hátha....

[link]


[link]


[link]

2011. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Utolsó: 5 évvel ezelőtti cikket minek linkelsz ide??

Én ingyen tanfolyamról nem tudok, de keress rá google-ben.

2011. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

legalább én segítettem, te minek írsz ha semmit sem segítesz

keress rá a google-be, ez valóban nagy segítség


nem neked linkeltem hanem neki, és a folyamat miatt

úgyhogy menjél vissza homokozni te 14 éves önző kis hülyegyerek, aki csak magával foglalkozik

2011. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sajnos, ingyenes nincs.

A Munkaügyi Központok által szervezett OKJ-s tanfolyamok között sem volt ilyen, az ingyenes lett volna, de a mostani kormány elvette az Európai Uniótól kapott támogatást (Fidesz nyelven: megvédte), amit a munkanélküliek kaptak volna, így tehát még más tanfolyamra sincs sok esélyed. Néhány tanfolyamot meghagytak, hogy ne legyen az, hogy semmi tanfolyamot nem indítanak. Pl. kőművest 30 ezret képeznek ki az idén, csak tudnám minek, mikor rengeteg új építésű lakás van, és nincs szükség kőművesekre. Na, hát most így áll a helyzet. Mindig olyanokat képeznek, akikre abszolút nincs szükség. Én is egy ilyen példa vagyok, elvégeztem 2 éven belül 1 munkaügyi által szervezett tanfolyamot, 1 saját magam által finanszírozottat (a kettő egymásra épül), de azóta sincs semmi munkám.

2011. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előző vagyok: fodrász abszolút nincs, de nézegesd a munka.hu tanfolyamok oldalt. Talán találsz ott valami neked valót. Sok sikert.
2011. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen de ez miatt ne veszekedjetek!!
2011. aug. 17. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!