Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Arany ember kérdés:Mi Tímár...

Arany ember kérdés:Mi Tímár bosszúja, amivel tönkre teszi Brazovicsot?

Figyelt kérdés

Kérdés: Mi Tímár bosszúja, amivel tönkre teszi Brazovicsot?


Aki tud segíteni annak nagyon megköszönöm.:D

Egyébként már olvastam a könyvet csak nem nagyon tudtam kiszedni a választ.Ha valaki jól megfogalmazva hosszan tud rá választ akkor kérlek írjon!Köszönöm.


2011. aug. 16. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
uu én ma kezdtem el olvasni :D amúgy jó könyv ? van benne izgalom ? mert a 61.-oldalig eléggé uncsi :S
2011. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak: igen, az eleje unalmas, ez jellemző Jókaira, az első 50-100oldalon végig kell mászni, utána már jó lesz. Nekem az Aranyember az egyik kedvenc könyvem, nagyon jó.
2011. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tímár telkeket vásárolt Monostoron, Brazovics pedig megtudta Kacsukától, hogy a kormány a monostori telkeket fel fogja vásárolni kétszeres áron, a komáromi várerődítés miatt.

Brazovics az összes pénzét rá is költötte a telkekre, de azt nem tudta, hogy arra a területre csak 20 év múlva kerül sor.

Így bukta a pénzét, öngyilkos lett, Athalie-t pedig nem vette el Kacsuka úr.

Bővebben: Timéa/Ez is egy tréfa

2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnek :igen az eleje nagyon unalmas..de kb. a 100.oldaltól már nem az.:)

A harmadiknak pedig :Köszönöm.:D

2011. aug. 16. 19:50
 5/8 A kérdező kommentje:

öngyilkos lett?!

mert az írták hogy úgy érzi rá dőlnek a falak.de tovább nem írták.mérget vett be vagy mért?

2011. aug. 16. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom. Utánanéztem, de így konkrétan tényleg nem írják, hogy öngyilkos lett. De nekem ez jött le a regényből.
2011. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:( kár.

azért köszi. :)

2011. aug. 16. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtam rajta és lehet, hogy nem is lett öngyilkos, hanem szívinfarktust kapott a rossz hírtől vagy ilyesmi. Sőt ez még valószínűbbnek tűnik, mert írja a fejezet végén, hogy kettőt lát a dolgokból, meg ráomlanak a falak. Gondolom túl sok stressz érte a szívét... De nem derül ki egyértelműen.
2011. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!