Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hétfőre kéne a leckémet...

Hétfőre kéne a leckémet megírnom, de nem nagyon találom a válaszokat, ha valaki lenne olyan segítőkész kérlek megírná a válaszokat?

Figyelt kérdés

És hogy őszinte legyek elég nehéz és nekem nem megy. Biológiából kéne. A tanárom a mozaik honlapján találta. Én megkeresetem mert a papíromon ott volt a címe. Nagyon megköszönném ha segítenétek nekem.


Itt a linkje a kérdéseknek, a 12-es feladat: [link]


2011. szept. 3. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Tojással

2.

3.

4. Baktrián

5. Kolibri

6. Gepárd

7. Glükóz

8.

9. Koala


Megfejtés: Ausztrália


Amúgy szar ez a feladat, mert az sz betűt egy kockába kell írni... Egyedül a baktriánt kellett keresnem, dromedárt írtam volna be, de úgy nem jön ki a megfejtés, többit nem tudom, de nem is fogom keresni, hajrá, azokra találd meg te a választ.

2011. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi ! :)))) Közbe-közbe megtaláltam a nagyját, de a glükózt meg a gepárdot nem tudtam volna ha nem segítesz. Nagyon köszi :)))
2011. szept. 3. 18:36
 3/5 A kérdező kommentje:
És a 2.-ra megtaláltam az eukaliptusz volt a válasz. :)) A 3-ast meg a 8-ast nem tudom, de majd megkérdezem az oszt. társamat hátha tudta, mert azokat nem találom sehol. :)
2011. szept. 3. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit =).


A gepárd árulkodó volt, más macskaféle nem rohangál rövid távon 110-el :D. A glükóz pedig adta magát, mert a megfejtés megint hamarabb megvolt, mint az összes kérdésre a válasz... =).


8. Zsiráf. Csak úgy elgondolkodtam rajta, ha ő lehajol inni, akkor a vér tényleg letódul a fejébe, biztos nem lehet kellemes.


3. Növekszik? Így viszont nagyon értelmes mondat jön ki a kérdésben :D

2011. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jujj megint köszi, mostmár kész a leckém :DD Szerencsétlen zsiráfnak tényleg nem lehet túl kellemes :)
2011. szept. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!