Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Másfél perces önéletrajzo...

SOS! Másfél perces önéletrajzot kell írni, mit írjak bele? Lécci írjatok!

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy másfél percig beszéljek magamról,most mentem új suliba és oda kell az új osztálynak...segítsetek :$ :DD
2011. szept. 3. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Gipsz Jakab vagyok, a becenevem Gipi. 13 éves vagyok, Kunmadarason születtem, most Gyulán lakom a templom közelében. Szegedre jártam a Kis Mókus Általános Iskolába angol tagozatra.

Hobbim a lovaglás, 4 éve kezdtem, hetente háromszor járok az Arany patkó lovardába.

Ezenkívül van két kutyám, Bobó és Bali, velük is sok időt töltök, sokat viszem őket sétálni.

Kedvenc énekesem SP, sok koncertjén voltam már.

Inkább a humán tantárgyakat szeretem, főleg a magyart és a törit.

2011. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Neved, hány éves vagy, hol laksz, tesóid, hogy viszonyulsz a tanuláshoz, melyik a kedvenc tantárgyad, hobbid, kedvenc időtöltésed, mi a legfőbb célod, hol szeretnél továbbtanulni, ha koleszos vagy milyen a város, eddig hogy tetszik a suli, egyéb lényegesebb dolgok.
2011. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!