Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 9. es Angol 12mondatos házi...

9. es Angol 12mondatos házi feladat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lettem 9.es és eddig németet tanultam..viszont a mostani iskolámban nincs csak angol oktatás, így a kezdő csoportba kerültem:S az angol tanárunk, azzal az ötlettel állt elő, hogy a szótár segítségével írjunk egy 11-12mondatos "szöveget" a nyári szünetünk egy napjáról, így legalább a szótárt is megismerjük...hát az az igazság, hogy ehhez eléggé láma vagyok xDDDD

Vlaki tudna egy kis segítséget adni?

Nagyjából én is megpróbáltam már, de egy kis segítség elkélne:D]pont időben igen...xd]

Kb ennyi lenne a lényeg: általában 11kor keltem fel..a reggelit kihagytam és egyből ebédeltem...utánna tv-ztem és gépeztem kicsit...mikor jöttek a abrátaim felöltöztem és biciklivel kimentem velük focizni...korán hazajöttünk mivel este mentünk bulizni, ahol nagyon jól éreztük magunkat...hajnali 1-2kor mentem aludni...

és ezt mind múltidőben, amit igazából nem is értek...mert az osztály fele angolos volt csak kezdő lett, és így mi is "próbálkozunk"

Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!


2011. szept. 5. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen kezdő mit csináljon egy szótárral? Így nem lehet nyelvet tanulni.
2011. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a csoport felének azt mondták ,hogy ők már tanulták nekik jónak kell lennie...nekünk meg azt ,hogy nézzünk szét a neten, fordítóval esetleg, csak próbáljuk meg mindenképpen...persze semmi baj ,ha elrontjuk...de nem értem ,hogy mit vár amikor az ég világon semmit nem tudok ebből a nyelvből... csak azért mégis jólenne valamit írni.
2011. szept. 5. 22:50
 3/8 anonim válasza:
100%

általában 11kor keltem fel..a reggelit kihagytam és egyből ebédeltem...utánna tv-ztem és gépeztem kicsit...mikor jöttek a abrátaim felöltöztem és biciklivel kimentem velük focizni...korán hazajöttünk mivel este mentünk bulizni, ahol nagyon jól éreztük magunkat...hajnali 1-2kor mentem aludni...

I got up at 11 in the morning. I missed out the breakfast I just had lunch. I watched TV, used the computer a bit, I got dressed and I went out with my friends by bike to play football. In the evening we had a party and we enjoyed ourselves very much. I went to bed around 1-2 o`clock.

2011. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

In summer usually i get up at 11 am. Of course i don't eat breakfast just lunch. Afternoon i watch tv or playin computer games.

One day i went to playing football with my friends. We went to pitch with bicycle. We went home early because we went out at night, and it was a great fun. I went to bed at abaut 1 am.

2011. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kicsit sok a went, az előttem íróé jobb :D
2011. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2011. szept. 5. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy ez rajtad nem segít. A legelső dolgozatnál le fogsz bukni. Ha tanárod így folytatja a "tanítást", jelezzétek az osztályfőnöknek és természetesen szüleiteknek. Egy kezdő csoportban onnan kell indulni, hogy Good morning.
2011. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Good Morning! My name is Benedek Minta. I'm from Zalaegerszeg. I have two siblings, an older brother and a younger sister. My Mother work in the supermarket and my Father work in a School. I have a dog, his name is Peti and he is a Newfoundland. My favourite movies are the Jurassic Park and the Passion with Mel Gibson and my favourite books are Mór Jókai's Sons of Stonehearted Man and Stephen King's It. I did not learnt English language before because I learnt Germanian language. Please take into consideration if I am beginner. I like to sleep and I like the hungarian flavoring tea. Would you a cup of tea? Thank you for reading my sentences.


A megfelelő helyre helyettesítsd be a megfelelő dolgokat!

2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!