Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német alapfokú nyári napirend...

Német alapfokú nyári napirend kiegészítenétek egy pár frappáns mondattal?

Figyelt kérdés

Perfectbe kell írni.

Die Sommerferien haben mite Juni begonnen. Wir hatten 2 Monate Sommerferien. Ich habe um 9 Uhr aufgestanden.

Itt nem is tudom én olyan problémát látok,h már azonnal kezdem is írni h mikor kelek, vmi rávezetés kellene:)

Vormittags habe ich(itt ilyen szórendben jó) meiner Mutter geholfen.

Nachmittags habe ich geschlafen, Musik gehört,Computer gespielt, porszívóztam( ez h van), egy érdekes könyvet olvastam, meg ha vmi jó házimunka eszedbe jut és olyan igeidőbe leírnád,amit legfelül írtam,akkor nagyon megköszönném:)(gondolok én ilyenre h mosogatni,levinni a szemetet de persze csak olyanokat,amit egy lány csinálhat.És még egy kérésem lenne h vmi befejezést kellene írni. pl. jó volt a nyári szünet, csak kevés... vagy hogy már alig várom h megint nyár legyen...

Előre is megköszönöm a választ.:)


2011. szept. 6. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nachmittags habe ich geschlafen, Musik gehört, Computer gespielt, Staub saugte, aufgewischt und Ordnung gemacht.

Die Sommerferien sind sehr gut gewesen, aber erst wenig. Ich erwarte schon, dass wieder Sommer ist.

2011. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2011. szept. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!