Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol házinak; levelet kell...

Angol házinak; levelet kell írni 1 barátomnak a nyári élményeimről, meg h mit csináltam, vki segítene?

Figyelt kérdés
vmi mintát v vmit, 11.-es vagyok
2011. szept. 11. 12:38
 1/3 A kérdező kommentje:
20 sor
2011. szept. 11. 12:39
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Írd meg magyarul, utána csak le kell fordítani. Azt ne mondd nekem, hogy egy évre az érettségitől nem tudod ezt megtenni 20 sorban.
2011. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Nehogy azt tedd, hogy először magyarul írod meg, aztán lefordítod! Órálkat elszenvedsz egy szótárral majd, és egy rakás, angoltalan szövegszerűség lesz belőle.


Azt Te tudod, mi történt veled. Mi honnan tudnánk? Leírod, mennyire jó volt elkezdeni a nyarat, egész nyáron csak facebook facebook hátán, annyi időt elcsesztél, hogy csak most jössz rá, hogy az egész nyarad elfecsérelted, és még egy levelet sem tudsz róla írni. Ráadásul - gondolom - még a kötelező olvasmányoknak is most kell nekilátdnod. Na, ugye hogy nem nehéz?

2011. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!