Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egri csillagok nem röviden?

Egri csillagok nem röviden?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok. Egy éve ki kellett volna kérdeznie a tanárnak az Egri csillagokat, de nem volt rá időnk, mert nem tudja beosztani hogy mit mikor kellene csinálnunk. Akkor elolvastam (érdekes volt, nem volt olyan rossz mint ahogy gondoltam) Viszont most találta ki hogy ebből kell majd valami házi dogát csinálnunk. Azóta szinte mindent elfelejtettem, mivel több ezer oldalt elolvastam. Nincs valami 30 oldalas, vagy 20 oldalas összefoglalása?? Mert újra nem lenne időm, és ha elolvasnám akkor újra eszembe jutna. 1-4 oldalasat már találtam, de azok túl rövidek! (az osztályból rajtam kívül egy ember olvasta el, a többiek le se sz*rják, úgyhogy elbújni nem tudok!

Légyszi segítsetek!


(kíméljetek meg a baromságaitokkal! nem vagyok okostojás, nem kell szekálni, csak szeretek olvasni!)

Tudom hogy van film, de a tanár tudja mit kérdezzen, hogy kiderítse hogy a filmből látta-e valaki!


2011. szept. 13. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha olvastad a könyvet,akkor vedd elő újra és nagyjából nézd át. Nem kell újra elolvasni,csak a fejezetekbe bele nézni. Akkor is sok minden eszedbe fog jutni.
2011. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van olyan könyvsorozat, hogy kötelezők röviden, abban van egy hosszabb rövidített változat is.

Most, hogy neten rákerestem ott is vannak változatok, de nem tudom, mennyire megbízható. Inkább a könyv.

2011. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a tanár tudja mit kérdezzen, akkor valószínűleg a rövidített változat nem lesz elég. Nem értem, hogy teheti meg, hogy átcsúsztatja az anyagot a következő tanévre.
2011. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogd meg a könyvet, és lapozz bele, az a leghatékonyabb. Vissza fognak jönni az emlékeid.
2011. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért az utolsó előtti mondatod elég siralmas... komolyan attól félsz, hogy amiatt fognak cikizni, hogy elolvastad?
2011. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk így mennek a dolgok :/ Köszi mindenkinek, meg fogom venni a rövidített változatot, vagy megpróbálom átnézni! :)
2011. szept. 15. 18:27
 7/8 anonim válasza:

[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni!

2011. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja, és igazad van! Nekem is elég ciki hogy elolvasom végig a kötelezőket, és többnyire tetszenek is.
2011. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!