Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok dönteni a rengeteg tanulnivaló közül.

Figyelt kérdés
Töriből van 1 oldal feladva, irodalomból dogát írunk, fizika szintén 1 oldal, matek írásbeli, angolból 3 szituáció van + 5 oldal, hardverből power pointos prezentáció. Ráadásul beteg vagyok és éjszaka sem aludtam sokat, de nem is vagyok olyan fáradt viszont nehezemre esik rávenni magam a tanulásra. Pedig végzős vagyok és májusban érettségi.
2011. szept. 17. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
töriből 1 oldal? fizikából 1 oldal? Mi az már..:) Nekünk hétközben kell megtanulni 15-20 oldalt, ha a tanárnak épp olyanja van :) És hozzáteszem még csak 11-es vagyok. Szóval nagy levegő, és állj neki tanulni, nem olyan vészes ez :) Én a helyedben először törit, fizikát aztán angolt tanulnék, aztán a két doga aztán elpepecselsz a powerpointtal. Hamarabb meglesz, mint gondolnád, kitartás :)
2011. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is olyan sok.Még ma csak szombat van.Ha nem vagy olyan fáradt,akkor ha nehezen is,de vedd rá magad a tanulásra,mert ha most nem állsz neki,akkor később kell,és csak felhalmozódik!

Előbb csináld meg az írásbeliket,aztán jöhet a ppt,majd ha mindezzel végeztél tarts egy kis szünetet,aludj,egyél,sétálj egyet,nézz meg egy filmet,majd állj neki mondjuk a törinek,meg a fizikának,1 oldal nem sok.Ha megtanultad és még lesz egy kis energiád utána,akkor tanulj angolt is.Így holnapra már nem is lesz olyan sok tanulnivaló!:)

2011. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, töriből azért van 1 oldal, mert én minden óra után ha hazaértem, megtanulom az aznapi anyagot. Így mikor pár nap múlva majd megírjuk a Tz-t, csak át kell ismételnem - a többiek pedig akkor fogják megtanulni.
2011. szept. 17. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépen szisztematikusan állj neki. Az egy oldalakat simán megtanulod most, ebédelsz, pihensz kicsit, nekiülsz az irodalomnak. Este pihenésként összedobod a prezentációt. Holnap meg délelőtt megcsinálod az angolt, esetleg a matekot is, ebéd meg pihi után befejezed és ismétled az irodalmat. Este, késő délután meg nézz egy filmet
2011. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már pár oldalért rinyálj. Egy oldal megtanulása maximum 15 perc, de még azzal is sokat mondtam. Kétszer elolvasod aztán kész. Szóval fizika+töri maximum fél óra.

Utána matekra megcsinálod amit kell (gondolom egy óránál biztos nem vesz többet igénybe...).

Aztán megcsinálod a prezentációt, ami szintén maximum egy óra. Ezután még bőven van időd az angolra is, de ha már nagyon nincs erőd, akkor azt megtanulod holnap.


Azért ez vicces. Emlékszem én is rinyáltam gimiben, mikor tanulni kellett, de azért nem pár oldal miatt vágtam ki a hisztit.

2011. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Baz*meg, nem megy az értőolvasás vagy mi?

Írtam, hogy BETEG vagyok.

2011. szept. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!