Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Féloldalas fogalmazásban be...

Féloldalas fogalmazásban be kell mutatni egy görög istent. (E/1 személybe. ) kiről irhatnék?

Figyelt kérdés

és mit kéne irnom róla? légyszi segítsetek. :)


14/L


2011. szept. 17. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

először is Női v férfi istent szeretnél??

esetleg akinek a "munkája" szimpi neke

vagy nem olyan ismert mint zeusz vagy hesztia olyat válasz!!

aztán csak képzeld magad a helyébe és meséld el mit csinálsz hogy imádnak odalenn az emberek.

wikipédia a te jó barátod.

2011. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehetnél mondjuk Héra, vagy Aphrodité. Bemutatod magad és meg is van a féloldal.
2011. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Héráról: [link]

Aphrodité: [link]

2011. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

a fél osztály Zeuszt Héra-t meg a fő isteneket fogja írni legyél kicsit különleges szabadabban fogalmazhatsz,ha másodrangú Istent választasz,és a tanár sem vágja legalább egyből hogy jókat irtál-e.

szerintem.

2011. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát mivel lány vagyok, ezért inkább lányról irnék. tetszik ez az ötlet, hogy ne az ismertebbekről irjak, de akkor kérlek irjatok már olyat isteneket akik nem annyira ismertek. :)


nem igazán vagyok otthon ebbe a témába. mi általánosba nem tanultunk ilyet.

2011. szept. 17. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Nimfák közül mondjuk Flóra?

wikipédiában körülnézel kik a nimfák és ott leírod hogy hogyan születtél meg mint Flóra és mondjuk elmeséled egy napodat istennőként,mit csinálsz hogy ünnepelnek az emberek,és hogy bár már nem hisznek az emberek az istenekben de te figyeled mit tesznek a természettel stb stb végszónak is jó.

képzelet csak ennyi meg jól nézd át a wikip.-t hogy azért egymást kizárót ne irj.

menni fog ugorj neki.

2011. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jaj most látom van Kalüpszó is hát az tök jó!!! még egy kis hollywood.ot is belevihetsz. jópár film volt vele.
2011. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én Pallasz Ahénéről írnék: [link]

12L

2011. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem akarlak piszkálni de hogy állsz??
2011. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!