Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy vállalkozást kell kitaláln...

Egy vállalkozást kell kitalálnunk emberi erőforrás menedzsmentből és le kell írni a munkaköri leírást és ilyen dolgokat. Milyen vállalkozást?

Figyelt kérdés
tudnátok segíteni?? ti mit képzelnétek el, kinek milyen feladata lenne, fizetés, milyen feltételekkel vennétek fel az emberkéket, milyen munkidőben...stb
2009. ápr. 26. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nyelvsuli, felvehetne pár nyelvtanárt, aztán néhány óraadó tanárt, adminisztrátorokat és akkor ebből lehetne varilálni :)
2009. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval:)...


Amúgy igen kreativ feladatot kaptál. Hanyad éves egyetemista (főiskolás) vagy?:)

2009. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. másodéves az NYF-en
2009. ápr. 26. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy látszik minden fősulin ez a feladat.Én tavaly kertépítő vállalkozást csináltam idén rendezvényszervezést.Mindkettő baromi jó mert nem kell olyan nagy befektetés egyszerűen tudatni kell a világgal hogy vagy.......tavaly 5-öst kaptam rá,idén is nagy az esély rá:D
2009. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: nem tudnád elküldeni a tiédet csak megnézni hogy milyen?? nagyon sokat segítenél vele!!!!!

akár a tavalyit is ha megvan, léccíí!! azért megadom a címem: manym@freemail.hu

2009. ápr. 27. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!