Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rajzból kaptam házi feladatot,...

Rajzból kaptam házi feladatot, és nem tudom mit rajzoljak. Ötlet? ( lentebb bővebben )

Figyelt kérdés

Az a feladat, hogy rajzoljunk le egy bármilyen tárgyat, és azt árnyékoljuk, de színes legyen. És azt nem tudom, hogy mit rajzoljak. Alma és körte nem lehet, mert az órán kellett rajzolni. Lehet gyümölcs vagy bármi más is. Ötlet nektek? :)


Itt van tehát pár LINK, hogy például milyennek kellene lennie, egy almának? A rajzon a színek egybefollynak is, ez is a feladat, mint a képeken:


[link]


[link]


[link]


Ki tud nekem segíteni? Köszi előre is a válaszokat(L)*-*


:) 13/L


2011. szept. 27. 17:25
 1/3 BKRS ***** válasza:

Egyszer egy ilyenre rajzoltam egy tekercs WC papirt, aminek egy resze le volt gongyolitve. Van az a zold szinu tekercs, az szines is lesz.

[link]

Tegyel egy voros anyagot, pl asztalteritot, vagy valami hasonlot egy szekre, igy a hatter es az alap voros lesz, es tegyel ra nehayny guriga WC papirt, ha szeretsz draperia jellegu dolgokat rajzolni, akkor kicsit huzz le roluk. Nem veri vissza a fenyt mint pl az alma, szoval a csillogas, meg tukrozodesek nem lesznek problemasak.

2011. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Virágcsendélet? Egy jó domború váza, azt jól árnyákolhatod, az ív szépen kiadja magát, a virágok meg egybefolyhatnak, akkor nem kell vele pepecselgetni.
2011. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Na és hanyast kaptál a WC papírodra? xD

2. válaszoló: Köszönöm, ez egy jó ötlet. Vagy egy üres vázást rajzolok, vagy lehet rakok bele virágokat is. Holnapra kell!! :)


Kösziiii

2011. szept. 28. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!