Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irodalom, Tartuffe olvasónapló?

Irodalom, Tartuffe olvasónapló?

Figyelt kérdés

Olvasónaplót kéne írnom, holnapra. Ma kaptuk fel házinak és nincs annyi időm már, hogy elolvassam, és legalább 4es olvasónaplót írjak belőle.

Tud valaki netről, olyan leírást,ami kevésbé ismert, és nem veszi észre a tanárnő az első két sorból, hogy másoltam?

Előre is hálás vagyok a segítségért!

/10.-es lány/


2011. okt. 3. 18:26
 1/4 BKRS ***** válasza:

[link]

leirja a cselekmenyt, meg ir a szereplokrol.

2011. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BKRS ***** válasza:

Ez meg egy teljes olvasonaplo:


[link]

2011. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

írd be a google-be hogy Tartuffe és kiad egy rakat olvasónaplót

4est nem biztos hogy fogsz így kapni bár itt attól függ, hogy mennyire lágy szívű a tanár

mert nekem is volt olyan aki adott 4est ilyenre de most pl. olyan a tanárom hogy ami a neten fenn van azokra esetleg kettest ad ha tartalmat nézük

ha nagyon gépőrült a tanárod akkor megesik hogy feltünik neki mert nálunk is olyan hogy nincs olyan változat amit ne ismerne ami fenn van a neten...

2011. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. okt. 3. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!