Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy 100 szavas fogalmazás, ,...

Egy 100 szavas fogalmazás, , Én és a környezet:szenyezés, védelem, , cimmel?

Figyelt kérdés
Segitsetek fontoooosss
2011. okt. 4. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, tényleg rád fér a segítség...
2011. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
segitsetek
2011. okt. 4. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elkezdted volna, mostanra rég kész lenne.


Figyelj, ha 15 percen belül leírod az első 50 szót, én mellé teszem a másik 50-et.


Óra indul.

2011. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt buktad.
2011. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemtudom h kezdjem el ...legalabb az elejet ird le...
2011. okt. 4. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt kapasbol latok egy csomo jo otletet, amirol lehetne irni. Valassz ki belole harmat-negyet, ami szerinted rad is vonatkozik, valahogy kapcsolodik hozzad. Aztan gondolkozz. Csinalj rovid vazlatot, aztan ird le. Ha megvagy, szerintem tobben is szivesen ellenoriznek neked.


Hany eves vagy egyebkent? Komolyan hihetetlen. Mit tanultok informatikabol? Gondolom a facebook-on nem okoz gondot kepeket feltoltened meg ilyesmi, de ha be kellene irni a google-ba, hogy "Kornyezetvedelem", az mar nem megy.

2011. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!