Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen hasznos információkat...

Milyen hasznos információkat tudsz Mátáys király reneszánsz udvarának viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Viselkedés kultúrára kaptunk ilyen feladatot.Lehet keresgélni neten,bárhol.Mivel holnapra kell,csak neten maradt időm megnézni,de én semmi hanszosat nem találtam..ami megfelelő lenne.za akkori viselkedésekről,szokásokról kéne fél oldalt írnom.Ha valaki tud,segítsen!köszönöm :)
2011. okt. 5. 20:52
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom, hogy még szükséged van-e rá, de van egy olyan könyv, hogy Balogh Jolán: Mátyás király és a művészet! Könyvtárban vagy antikváriumban biztosan megtalálod! Sok érdekes dolog van benne arról a korról.
2011. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!