Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megvan valakinek a JOY magazin...

Megvan valakinek a JOY magazin 2007. decemberi száma, vagy valakitől el tudná kérni? Ha igen, akkor légyszi tegye meg és szkennelje be nekem a 86. oldalt!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég hülye kérés, de erről az oldalról vágtam ki azt a képet, amiről írni kellett képelemzést franciára. Kb. 2 órát szenvedtem vele és egész jó lett, de elhagytam a képet. Ha valakinek van lehetősége arra, hogy segítsen, az legyen olyan kedves, légyszives!
2011. okt. 6. 20:28
 1/3 BKRS ***** válasza:
100%

info@joymag.co.za

Erre a cimre ird meg angolul a helyzetet, es ha megkered oket jo esellyel elkuldik.

2011. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. okt. 8. 15:02
 3/3 BKRS ***** válasza:

Nekem ezt valaszoltak:

Thank you for your email to JOY! We went back to the 2007 December issue, but weren’t sure that the article and page number was correct, is it not perhaps 2008? Is it of a girl who has cut her wrist? Can you please perhaps give us the title of the article? Once you do, we will send it ASAP.



Thanks so much and God bless


Tiyo Claassen

Magazine Assistant

mag@joymag.co.za

www.joymag.co.za

www.juig.co.za

021 852 4061 office

021 852 5781 fax


Vagyis ha a mag@joymag.co.za cimre elkuldod pontosan mi kell, akkor azonnal kuldik a kepet.

2011. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!