Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem csináltam meg az etika...

Nem csináltam meg az etika házim! Szerintetek milyen következménye lesz?

Figyelt kérdés

Mióta nem kapni csokis csigát a büfében az ihlet se jön meg ilyenfajta házi feladatoknál. A feladatot már leírták előttem (Az írástudók árulása: Az értelmiség felelőssége) de mivel semmi értelmes nem érkezett, meg se csináltam. Az lenne a kérdésem, hogy milyen következményei lesznek a felelőtlenségemnek, illetve ti mit írtatok

Egy még jobban elkeseredett diák


2011. okt. 7. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Esetleg kapsz egy egyest.
2011. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kislányom! A vendégek később jönnek. Nézzed a tévét!
2011. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lógni fogsz. Ha nem, akkor is a pokol tüzén égsz majd, közben pedig könyörögsz majd irgalomért, de reménytelen lesz a helyzeted. Ezerszer és ezerszer megbánod még, hogy nem csináltál házi feladatot (remélem figyeled, hogy a témakörcím a gyk-n hibásan van írva), de a sorsod elől nem menekülhetsz, a sorsod már meg van pecsételve. Életed innentől csupa szenvedés lesz, még ha a hátralevő részében örökké vezekelsz is. :D
2011. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem rtem egészen a témát

mi az h már leírták előtted?



mikorra kell?

írd meg még van időd ha hétfőig kell



ha nem megy keress neten valamit hozzá

az is több mint a semmi

2011. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*értem
2011. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és mindennek az oka hogy nincs csokis csiga???
2011. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másold le valakiről, a tantárgy neve alapján így stílszerű.
2011. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy én mit csinálnék? Mivel itt az egész hétvége, leülnék a seggemre és megírnám. Ha mostantól méred, több, mint 48 óra, annyi alatt James Bond megváltja a világot. Addig te összedobod a dogát, ennyi. Amúgy nyilván jobb ihlettel és meggyőződéssel írni, úgy, hogy az a meggyőződésed, értelme van annak, amit csinálsz, de a házit akkor is meg kell csinálni, ha minden mondat kínszenvedés.


Amúgy felteszem máshol is kapni kakaós csigát.

2011. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BKRS ***** válasza:
100%

Az írástudók árulása: Az értelmiség felelőssége

Ez volt a cime.

Szerintem a hazi feladatok soraban valo hiatusz kepzesevel egy kituno peldat prezentaltal a cimben megfogalmazott jelenseg kategoria egyik prominens elemere. Ebbol akar meg egy ev vegi megajanlott jeles is lehet.

2011. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!