Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Történelemből évszámokat kéne...

Történelemből évszámokat kéne tanulnom. Hogy tudnám jól, és lehetőleg gyorsan megtanulni? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom az évszámokat.. Ha sokszor elolvasom, akkor se tudom.. milyen módszerrel tudnám megtanulni?
2011. okt. 10. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem az szokott segíteni(bárminél)ha különböző színnel húzom alá őket.

én a gazdaságtant is így szoktam tanulni ott meg aztán vannak számok...

2011. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a különböző szín megvan, de az még nem segít :DD azért köszi
2011. okt. 10. 17:09
 3/3 k.lau13 ***** válasza:

írd le őket átláthatóan aztán olvasd el egy csomószor, és próbáld meg leírni, addig próbálkozz az írással, amíg le nem tudod írni az összeset vagy a nagyját(attól függ, milyen jegyet akarsz) fejből... vagy csoportosítsd őket, vagy rakd időrendi sorrendbe, keress köztük összefüggéseket... Én így szoktam...

Vagy a másik megoldás, ha ráírod dolgozat/felelés előtt a kezedre... :))

nah am tegnap írtad ki, gondolom, már későn írok, de ha legközelebb is van ilyen, akkor itt van, ez jó módszer(mindkettő XD)

2011. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!