Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy extrém utazásról kellene...

Egy extrém utazásról kellene írnom, ez az angol házim. Valaki írna ötleteket hogy miről írhatnék? Semmi nem jut eszembe.

Figyelt kérdés
Persze nem angolul kérem, hanem magyarul :) Köszönöm szépen.
2011. okt. 18. 13:19
 1/7 bánomisén ***** válasza:
Milyen értelemben extrém? Extrém helyre, extrém módon, extrém emberekkel... vagy hogyan érted?
2011. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pl. elmentél új zélandra kipróbálni a világ legnagyobb hintáját. [link] ez ám az extrém:D
2011. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Maga a cselekvés legyen extrém mondjuk cápával úszás.. , de az már volt órán és nem nagyon jutott eszembe semmi:S


Második: Köszönöm szépen:))

2011. okt. 18. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézz meg néhány Bear Grylls realityt, abból jó sok ötletet meríthetsz.

De írhatnál mélytengeri búvárkodásról, paplanernyőzésről a svájci Alpokban, sivatagtúráról Dél-Amerikában...

2011. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek jók is jók, szoktam nézni a túlélés törvényeit de nem jutott eszembe:) Köszönöm:))
2011. okt. 18. 13:36
 6/7 bánomisén ***** válasza:

Írhatsz ilyesmiről is: http://www.youtube.com/watch?v=U6JQnvRef_M&feature=related

(Thorpe Park, Chertshey, Surrey, England) Javaslom kikeresni hozzá a "majdnem besz@rtam" kifejezést a szlengszótárból :-P

2011. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A világ legnagyobb hintáját választottam, már készen is vagyok:)) köszönöm szépen mindenkinek a segítséget:)) Ment a zöld kéz mindenkinek:))
2011. okt. 18. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!