Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írna nekem valaki egy kritikát...

Írna nekem valaki egy kritikát vagy esszét egy könyvről, filmről vagy hasonló dologról?

Figyelt kérdés
Nem tudom megírni, címet sem kaptunk, magyar nyelvből kellene esszét vagy kritikát írni..
2011. okt. 18. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod leírni a véleményed egy filmről vagy egy könyvről?
2011. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D úgy tűnik nem :D
2011. okt. 18. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az elég szomorú. Akkor legalább annyi önállóság lenne benned, hogy neten keresel egyet és nem mással irattatod meg a leckéd.
2011. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kerestem, de az nem megoldás, hogy kiírom mert a tanár beírja googlebe és akkora karót kapok. hogy nem igaz... Amúgy meg már tudom, hogy miről fogok írni, egy könyvről!
2011. okt. 18. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Igaz, az sokkal jobb megoldás, ha valaki megírja helyetted. Jajj, anyám, de utáltam mindig az ilyen ingyenélőket.
2011. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki is írja meg helyettem? Hát én! :-) puszika
2011. okt. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!