Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szólások jelentései? 1....

Szólások jelentései? 1. Bennehagy a pácban. 2. Bort iszik vizet prédikál. 3. Nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél. 4. Megér egy misét. 5. Bő lére ereszt.

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok ezeknél egyszerűbb van, nem hinném, hogy sosem hallottad még őket... gondolkozz egy kicsit, fél perc alatt megfejthetsz egyet, még annyi sem kell...
2011. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:
100%

Hát, én most benne hagylak a pácban, mert nem fogok segíteni neked. Olyan ember vagyok, aki bort iszik és vizet prédikál, ezért ezen az oldalon válaszolónak mondom magam, de nem segítek. Ezt már mások is mondták, és igaz lehet, hiszen nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Erről érdemes lenne hosszasan beszélgetnünk, mert megér egy misét, de ha nagyon bő lére eresztem a mondókámat, akkor nem fogod végigolvasni és hiába pötyörésztem neked.


Na, így már tisztább? ;-)

2011. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 janos.pete válasza:
73%

Szűkszavúan:

1, Cserben hagy.

2, Hazudik.

3, Van valami valóság alapja, de nem bizonyított.

4, Hamis\álszent önigazolás. Megcsinálod disznóságot majd

felmenteted magad a barátaiddal.( Eredetileg az egyház adott felmentést a Párizs ellen elkövetett aljasságra )

5, Sokat beszél, húzza az időt.

2015. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!