Omg valaki segítsen! =) Valaki nem tudná nekem össze foglalni a homérosz odüsszeia 15 mondatban? :DD holnapra kell megcsinálnom:S

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

17 óra lefekvésig még össze tudod

hozni

2011. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sztem meg nem. holnap Kémia, töri és biosz tz, most ezekre tanulok szóval valaki sgítsen ezt nekem leírni, köszönöm !
2011. okt. 23. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Kérjél egy határidőt a tanárodtól, amikorra pótolod.
2011. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már nkem ne meséld, ohgy nem tudtad előre a tz-ket? S nem tudtad a fogalmazást. volt 2 napod.
2011. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ugyan már.. szerintem meg nem azt kértem hogy ide irogassátok az okoskodásotokat hanem 15mondatban Homérosztól az Odüsszeiát...
2011. okt. 23. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van feltöltve valahova rövidített. Sőt, filmet is csináltak belőle. Drukkolok.
2011. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát bocs, ez már csak így megy, ha egy nyilvános fórumba irkálsz, akkor lehet, hogy az emberek nem azt fogják írni, amire te utasítgatod őket, hanem amit gondolnak, és még az is lehet, hogy véleményük lesz. Ilyen a világ. Ha nem tetszik, akadj le a netről, és menjél Odüsszeiát olvasgatni, jót fog tenni.
2011. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!