Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolul kéne a testvéremről...

Angolul kéne a testvéremről írnom, hol tudnék anyagot találni hozzá?

Figyelt kérdés

Olyanokat, hogy hova jár suliba, a szabadidejéről stb..

Előre is köszönöm!


2011. okt. 23. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a tesódról sehol nem találsz fogalmazást. Írd meg magyarul, aztán max lefordítjuk neked.
2011. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a testvéredet.
2011. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ok. nagyon kéne holnapra!


A húgom xy gimibe jár. Szabadidejében a barátaival van. Nagyon szeretjük egymást, de sokszor veszekszünk. Vannak dolgok amikben nem értünk eggyet. Ő nagyon jó tanuló, én nem annyira. Mindenben maximalista, ami néha már idegesít. A nővérem és én nagyon különbözőek vagyunk. Én eljárok moziba hétvégenként, ő pedig otthon tölti a hétvégét a családjával.(együtt főznek és játszótérre viszik a lányukat) Nekem van időm szórakozni, neki nincsen.


Kb. ennyi, de persze teljesen máshogy fogalmazva is jó, csak ez legyen nagyjából a lényeg benne.


Köszönöm, ha valaki segít..

2011. okt. 23. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
My sister studies at XY high school. (vagy: My sister goes to XY high school). She spends most of her free time with her friends. We love each other very much, although we argue a lot. There are things we do not agree with each other. Unlike me, she is an excellent student. She drives me crazy sometimes with her perfectionism. My sister and I are very different. I like going to the movies on weekends while she spends time at home with her family. They cook and take their daughter to the playground. I have time to have fun, she does not.
2011. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 23. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja, szóval akkor te nem anyagot akartál, hanem hogy valaki írja meg a leckédet. Akkor minek köntörfalazol?
2011. okt. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én az anyaggal is megelégedtem volna, az egy dolog, hogy kaptam egy ajánlatot, ami jóval egyszerűbb, ezért éltem vele.
2011. okt. 25. 17:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon jó napjaid lehetnek, ha ez szórakoztat téged.
2011. okt. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!