Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Exponenciális egyenlet ábrázolás?

Kutyacsont kérdése:

Exponenciális egyenlet ábrázolás?

Figyelt kérdés
két napja keresek már kismillió függvény ábrázoló programot kipróbáltam... esetleg vmi tipp hogy hatvány hogy kell beírni ezekbe a progikba?
2011. okt. 25. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában a ^ karakterrel. Például x^3.

A ^ a jobbALT+3 -mal írható, de csak a következő karakter leütése után látható!

Milyen programmal kísérletezel? GeoGebrában, WinPlot -ban szívesen segítek. Rengeteg példamegoldásomat láthatod itt is.

2011. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! :) Megpróbálkozok így vele ;) Amúgy Graph, Maple,Derive6 csak valamiért nem indul... :/
2011. okt. 25. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon ajánlanám ezt: [link]

Sok mindent használtam- ez ingyenes, sok mindenre alkalmas.

Ha írsz egy feladatot szívesen bemutatom azon!

2011. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha végeztem a hatványal akkor space aztán írjam tovább rendesen? :) Törtet hogyan? :D Először használok ilyen programot...
2011. okt. 25. 20:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmm egész pofás kis programnak tűnik :) Most épp ezt csinálnám : f(x)=2*2^x+1 +2 (+2 már nem hatvány)
2011. okt. 25. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyi?

[link]

Ennyin nem lehet látni, hogy mit tud.

2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 25. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!