Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Esküvő tervezés a házi. Mit...

Esküvő tervezés a házi. Mit hogyan kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

A jövő hétre meg kell szerveznem a saját esküvőmet képekkel ugy, hogy valamenyit kell hozzá írni is...Ebből kell egy diasort csinálni.. De nem tudom, hogy amit írok azt is ugy írjam mindha én írtam volna vagy jo ugy is ha csak másolok meg, hogy pontossan milyen lépései is vannak egy esküvőnek... Eddig megcsináltam a meghívót, a ruhát és a kiegészítőket, a menüt, a helyszíint, a sminket a hajat, a díszitést, meg a vendégvárást.. mit kellene még??

Segítsetek légyszi mert jóra szeretném megcsinálni!! :))


2011. okt. 29. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem személyes legyen, ne valami összemásolt izé.

Egységes formátumot készíts, színátmenetes háttérrel, szép betűtípussal.

Címdia: Álmaim esküvője például

Utána sorban a helyszín, ruha - frizura -smink -virágcsokrot sem felejts el! -menü (egyesével jöhetnének be a képek) stb.

Ha elő is kell adni, készülj fel, próbáld el!

Ha nem kell, akkor is írhatsz előadói jegyzetet, pl. miért pont azt választottad.


A vége: ehhez már csak Ő hiányzik, és beúszhatna egy herceg fehér lovon.


Tegyél bele animációt, effektusokat is. De ne vidd túlzásba sem!


Ez amúgy tök jó feladat, bárcsak én kapnék ilyesmit...

2011. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szinte ugyan ilyen mint amit te leírátl! Télleg nem rosz feladat! :) Köszönöm szépen! :)
2011. nov. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!