Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene? (fogalmazás)

Valaki segítene? (fogalmazás)

Figyelt kérdés
Kell írnom egy fogalmazást az "ember és a nyelv" témáról legalább 1 oldalt, de azt se tudom hogy fogjak neki. Az ötleteket előre is köszönöm:)
2011. okt. 30. 13:52
 1/1 anonim válasza:
Szerintem írhatsz arról, hogy mennyire fontos az ember életében az anyanyelv, hogy mennyit tanulhatunk erről a nagyszüleinktől, stb. Arról, hogy miért tanulunk idegen nyelveket, és hogy ez miért jó. Hogy hogyan könnyebb nyelvet tanulni.Én speciel beleírnám a bábeli-tornyot is. Ahol Isten összezavarta az emberek nyelvét. :D A tanárokat lenyűgözi a sokszínűség. :D Ja, a végére pedig, hogy mit tartanál jobbnak: ha mindenki ugyanazt a nyelvet beszélné (naná!:D), vagy ha épp ellenkezőleg: neked jobban tetszik így, hogy több nyelvet tanulhatsz, amivel azért lássuk be, tök jó, hogy eldicsekedhetsz, ha te húsz nyelven is beszélsz.:D És írd bele, hogy te milyen nyelvet tanulsz, vagy szeretnél tanulni, ha lenne rá lehetőséged. Vagy, hogy elmennél ebbe, meg ebbe az országba, mert ott ilyen, meg olyan különleges nyelvet beszélnek. Szóval, remélem, hogy segíthettem. :)
2011. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!