Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy kezdejek hozzá? Angol...

Hogy kezdejek hozzá? Angol házidolgozat, ötletek hogy milyen igeidőben stb,?

Figyelt kérdés

téma: Hallowen Party

-preparatious for the party

-people invited

-achtivites done at party(ezt nem értem)

-who met

(120-150 szó)

nem tudom milyen időben írjam, és az előkészületekhez vagyis praparatius-mit írjak....még olyasmit is bele kell írni, hogy pl tl hangos volt a zene és kijöttek a rendőrök......

ötletek?

lécci segítsen valak!


2011. nov. 1. 20:59
 1/4 BKRS ***** válasza:

Nezd meg ezt a linket hatha segit:

[link]

2011. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, sokat segít

még annyit kérdeznék , hogy mit írjak a "people invited"hez, csak simán soroljam fel a neveket?

2011. nov. 1. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
mielőtt még 25x elírnád, figyelmeztetlek: az nem preparatious, hanem preparations...
2011. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BKRS ***** válasza:

Szerintem a neveket keresztnevvel sorold, es ird oda, hogy ki kicsoda, friend, cousin, niece, nephew, etc...ha fiu vagy es van baratnod, akkor girlfriend, ha lany vagy es van pasid, akkor boyfriend,

ambar egyre tobet hallom csajokat a baratnoikre mint "my girlfriends"-re hivatkozni, szoval ha csaj vagy akkor az is mukodhet, de fiukat fiukra mint boyfriend-re hivatkozni csak homoszexualis kapcsolatban hallottam, szoval ezzel vigyazz.

2011. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!